Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde beklenmedik hücum!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüyle yine nefes kesecek olan Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı izleyenleri şaşırttı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde beklenmedik hücum!
Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde beklenmedik hücum!

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yeniden izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarırken yeni birim fragmanı ise büyük merak konusu oldu. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde şoke eden sahneler diziye damgasını vurdu. Son bölümde Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın düğün günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istedi. Aliyar bu teklifi kabul ederek cümbür cemaat tarafından beğenilmeyen, hain biri durumuna geldi. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul 77.bölüm fragmanı ve bütün detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 77.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 77.bölümü 15 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak

Diriliş Ertuğrul 77.bölümünde neler olacak? 

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural’ı kurtarmak istemiş lakin mahkeme Ural’ın idamına karar vermiştir. Ama Candar’ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius’a yeni saldırı yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural’ı kurtarmak namına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Ama Ural yalnızca, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir.

Şu Anda sıra Emir Saadettin’e gelmiştir. Peki Dikte Saadettin Ural’ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağlayabilecek midir?

diriliş-ertuğrul-77-bölüm

Öteki yandan Çavdar obasında beylik seçimi telaşı devam etmektedir. Az Önce bey seçimi yapılamamıştır. Acar Bey’in beyliğe talip olması ve Dikte Saadettin’in onu desteklemesi Aliyar Bey’in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul’un hedefi Aliyar’ın Bey olmasını sağlamaktır. Peki bunun gerçekleşmesi için nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Vasilius gün geçtikçe Helena’ya duygularını açmakta, Helena’nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Öteki yandan Bamsı gittikçe Helena’ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. Bu ikili arasında kalan Helena’nın yönü ne olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Diriliş'in son bölümünde Aliyar Bey'in tabut başında bulunduğu sahne takipçilerini heyecanlandırdı. Dizide herkes Ural'ın ölmesini beklerken sürpriz bir gelişme yaşandı. Yeni bölümde Ural Bey'in idamından önce diziye diğer bir oyuncu veda etti. Çavdar Obası Beyi Candar Bey'in kalbi oğlu Ural Bey'in idam edilme anını görmeye dayanamadı. Ve infaz gerçekleşeceği sırada yere yığıldı. Bu ani gelişme herkesi şoke etmişti

Candar Bey'in vefatı Çavdar Obasını yasa boğdu. Bunun yanında Ural Bey bütün bu olanlardan kardeşi Aliyar Beyi sorumluluk sahibi tuttu.  Aliyar Bey de Ertuğrul'un yanında adaleti savunması nedeniyle neler olup bittiğini tamamiyle çözememiş olan oba ahalisinden tepki aldı. Gelişmeler bir defa daha obalara fitne salan düşmanın Ertuğrul'un aleyhinde safları sıklaştırmasına sebep oldu.  

Ertuğrul tam Ural Bey'i idam edecekken yaşanan bu gelişme Ural Beyi idam sehpasından kurtarır. Ertuğrul Bey şimşekleri bir kez daha üstüne çekti. Emriyle Karacabey Tekfur'unu Lazkaris'e öldürten Karacabey komutanı Vasilius cinayetle ilgili yeni bir kişiyi Ertuğrul'un önüne delil olarak attı... Vasilius'un bu hamlesi Ural Beyi de idamdan kurtardı. Böylece Vasilius en başından beri düşmanlık beslediği Ertuğrul Bey'e bir defa daha meydan aydın oldu.

Diriliş Ertuğrul kaçıncı oldu?

Önceki akşam reyting listelerinde 3 gösterişli dizi kıyasıya bir rekabet yaşadı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul ayrıca total hem de AB grubunda lider oldu.

Dizi total grubunda 12.45 izlenme oranı ve 27.91 share alırken, AB grubunda ise 15.5 reyting ve 34.98 share’a sahip oldu.

“Diriliş Ertuğrul” önceki akşam aldığı performanslarla pek şaşırtmadı.

diriliş ertuğrul 72 bölüm izle diriliş ertuğrul 73 bölüm 2 fragmanı diriliş 74 fragman ertuğrul diriliş 72 bölüm diriliş fragman 73
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor