İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!

İDO, Pendik-Yalova hattında araç geçiş fiyatını 39 TL’ye sabitledi. Araç içi yolcu ücretini ise sadece 1 TL olarak belirledi.

İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!
İDO, dış hatlarında dev indirime gitti!

1 Mart’tan itibaren geçerli olacak yeni fiyatlarla Pendik’ten Yalova’ya özel aracıyla yolculuk eden 4 kişilik bir aile, körfezi yalnızca 42 TL’ye geçebilecek. İDO keza Yenikapı-Bursa, Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Yalova hatlarında da araç fiyatlarında yüzde 20 indirim yaparak araç içi yolcu fiyatını sabitledi.

İDO, en sık tercih edilen dış hat süratli araba vapuru seferlerinde vasıta içi gezgin fiyatlarında sabit fiyat kampanyası başlattı. İDO, Pendik-Yalova hattında vasıta fiyatını 39 TL’ye sabitlerken, araç içi gezgin ücretini sadece 1 TL olarak belirledi. Yeni fiyatlarla İstanbul Pendik’cilt Yalova’ya, otomobil+4 birey, 42 TL’ye gidebilecek. Bu sayede karayolu ile yaklaşık 2 saat süren ve asgari 60 TL’lik yakıta mal olan 135 kilometrelik Pendik-Yalova arası, İDO feribotu ile 45 dakikada, yalnızca 42 TL’ye aşılabilecek.

İDO, diğer dış hat hızlı araba vapuru seferlerinde de dev indirim yaptı. İDO, Yenikapı hareketli Bursa, Bandırma ve Yalova feribotlarında araç fiyatını yüzde 20 aşağı çekti. Benzer hatta vasıta içi gezgin fiyatı da en düşük fiyatlarla sabit ışık halkası getirildi. Buna göre Yenikapı-Yalova feribotu ile araç geçişi 39 TL’den başlarken, araç içi yolcu 10 TL; Yenikapı Bandırma araç geçişi 119 TL’den başlarken, araç içi yolcu 25 TL; Yenikapı-Bursa vasıta geçişi 69 TL’den başlarken, vasıta içi gezgin 15 TL olacak. Yeni indirimli fiyatlar, 1 Mart 2017’den itibaren geçerli olacak.

İDO, 1 Ocak 2017 tarihinde, körfez geçişinde manâlı bir hat olan Eskihisar-Topçular aralarında da yüzde 25 indirim yapmış; araç geçişini tek yönde 45 TL’ye, gidiş-dönüşte ise 80 TL’ye düşürmüştü. 

ido indirime hatlarında dev dış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!