Kütüphanede tiyatro var

Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 -2015 tiyatro sezonunda, yetişkin ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için başlattığı “Kütüphanede Tiyatro Var” yeni sezonda da okuyucularına tiyatro bileti kazandırmaya devam ediyor.

Kütüphanede tiyatro var
Kütüphanede tiyatro var

Antalya halkının kültür ve sanat birikimine katkı ayarlamak nedeniyle işbirliğine giden Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatroları (AŞT) ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın geçtiğimiz sene başlattığı “Kütüphanede Tiyatro Var” projesi kitapseverlere tiyatro bileti kazandırmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’ne alt Doğan Acele Et Kütüphanesi ve Atatürk Kütüphanesi’nden 50 kitap okuyan her kitapsever Antalya Kent Tiyatroları’ndan dilediği oyuna 2 karakter davetiye kazanıyor.

50 KİTAP OKUYANA ÇİFT KIŞILIK BİLET

Antalyalı erişkin ve çocuklara kitap okuma alışkanlığı edindirmeyi ve tiyatroya olan ilgiyi arttırmayı amaçlayan proje ile kütüphane üyelerinin okuduğu her 50 kitapta Antalya Kent Tiyatroları (AŞT), çift karakter bilet kazandıklarına dair ziyafet mektubu gönderiyor. Gönderilen mektup ile AŞT gişesine dışarı giden üyeler seçtikleri oyuna iki şahsiyet biletlerini alabiliyor.

antalya kütüphanede tiyatro var antalya büyükşehir belediyesi tiyatroları antalya kültür ve sosyal işler kitap okuyana tiyatro bileti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor