FETÖ PKK'lı haini subay yapmış

FETÖ'den görülmemiş hainlik. Alçaklar, PKK adına eyleme katılan kişinin sicilini temizleyip çalıntı sorularla subay yapmış.

FETÖ PKK'lı haini subay yapmış
FETÖ PKK'lı haini subay yapmış

FETÖ'nün terör kayıtlarını sildiği, PKK içerisinde eylemlere karışan kişileri deha subay yaptığı ortaya çıktı! Görüntüleri doğrulayan gözaltındaki Teğmen F.U.: Örgüt abileri, soruları vererek okula girmemi sağladılar.

Akşam'dan Devrim Tosunoğlu'nun haberine tarafından; Genelkurmay Başkanlığı'nda askeri sınav sorularının hazırlandığı birimde tahsis yapan kripto FETÖ üyelerinin PKK'lı ve sol terör örgütü üyelerini deha himmet karşılığında subay yaptıkları belirlendi. FETÖ’nün kripto yapılanması tarafından subay yapılan teğmen F.U. gözaltına alındı. İzmir'de Mayın Arama ve Kurtarma Birliği'nde devir yapan F.U.'nun Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tarih bölümünde okuduğu yıllarda PKK ve sol terör örgütleriyle birlikte 10 ayrı eyleme katıldığı ve terör örgütü PKK'dan kaydı olduğu belirlendi. FETÖ'nün F.U.'ya ulaşıp önce örgüte kattıkları arkasında da emniyetteki terör kayıtlarını silip soruları vererek subaylık sınavına soktukları ortaya çıktı.

FEM'de imamlarla röportaj!

Teğmen F.U., "Üniversiteyi bitirdikten sonra Kars'ta bulunduğum sırada hemşerim olan FETÖ sorumlusu abi bana 'gel seni subay yapalım' dedi. Ben de kabul ettim ve İstanbul'a geldim. Pendik FEM Dershanesi'nde hususi imamlarla görüştüm. Himmet vermeyi kabul ederek onlarla anlaştım. 2 yıla değin İstanbul'da FETÖ evlerinde kalıp sınavlara hazırlandım. Bana 'Haktan' kod adını verdiler" dedi.

Namaz kılmadım himmet verdim!

Gözaltına alınan Teğmen F.U., PKK ve sol terör örgütleri içerisinde eylem yaparken kamera kayıtlarında yer alan kişinin kendisinin olduğunu, bunların hangi eylemler olduğunu hatırlamadığını söyleyerek, "abiler bana 'amaz kılıyor musun?' diye sordular, ama ben hiç namaz kılmadım. Ancak sürekli olarak himmet verdim" dedi. Yürütülen soruşturmada, Teğmen F.U.'nun FETÖ'ye ait kaldığı evlerde sorumlu abi olan bununla birlikte ByLock kullanıcısı İngilizce öğretmeni M.M.A.'nın da aralarında bulunduğu 5 kişi tutuklandı.

pkk subay fetö ermeni terör örgütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor