İzmir'de kültür sanat

İzmir - L'Italiano şarkısıyla tanınan dünyaca ünlü İtalyan sanatçı Toto Cutugno bu hafta İzmirli sanatseverlerle buluşacak.

İzmir'de kültür sanat
İzmir'de kültür sanat
İtalyanca şarkıların seslendirileceği konser, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde 21 Şubat Salı günü düzenlenecek. İzmir Devlet Tiyatrosu Konak Sahnesi, 17-18 ve 21-23 Şubat tarihlerinde "Ağaçlar Ayakta Ölür" oyununu seyirciyle buluşturacak. Tiyatro, 21 Şubat'ta "Ay Işığı Sirki" ve 19 ve 26 Şubat'ta "Lokomotif" oyunlarını çocukların beğenisine sunacak. İzmir Devlet Opera ve Balesi (İZDOB), 21 ve 23 Şubat'ta "Madame Butterfly" operasını, 18 Şubat'ta Pyotr İlyiç Çaykovski'nin baki eseri "Romeo ve Jülyet" balesini sahneleyecek. İZDOB 17 ve 22 Şubat'ta ise "Sihirli Dünya" çocuk müzikalini sahneye koyacak. - Konserler Türkiye’nin milletlerarası standartlardaki ilk müzikal prodüksiyonu olan ve 110 şahsiyet kadroya sahip Animals Musical, 18 Şubat'ta Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) sahnelenecek. Narlıdere Belediyesi Popüler Müzik Korosu ise şef Ferda Yılmaz yönetiminde sahneye çıkacak. Narlıdere AKM'deki konser 20 Şubat'ta gerçekleştirilecek. Müzisyen kardeşler Müslüm Eke ve Mustafa Eke "Bir Tel Bir Nefes" albümünden oluşturdukları repertuvarlarıyla 21 Şubat'ta İsmet İnönü Sanat Merkezinde konser verecek. - Sergiler Sevda Uçan'ın "Bir Damla Renk" resim sergisi ve Hıdır Kızgın'ın "Ahşabın Dokusundaki Gizem 10" fotoğraf sergisi İzmir Fotoğraf Heykel Müzesinde ziyaret edilebilecek. Makbule Şanlı Yaşa'nın "3 Boyut" heykel sergisi, 20 Şubat'ta Güzelyalı Kültür Merkezinde sergilenecek. Sergi 3 Mart'a kadar ziyarete açık kalacak.
izmir fuar konserleri izmir çim konserleri 2016 30 ağustos izmir konserleri izmir tiyatro her aşk biraz komiktir ahmed adnan saygun sanat merkezi 05 kasım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor