Dayakçı üniversiteli kızlar konuştu sebep bakın neymiş!

TRABZON'da sosyal medya üzerinden tartıştıktan sonra evlerine çağırdıkları 2 kadını darbeden üniversite öğrencisi 3 kız o geceyi anlattı.

Dayakçı üniversiteli kızlar konuştu sebep bakın neymiş!
Dayakçı üniversiteli kızlar konuştu sebep bakın neymiş!

Hasibe H., okuldan tanıdığı Kübra T.’nin Twitter’dan attığı kıskançlık mesajı üstüne tartışmanın başladığını söyledi.

Trabzon’da sosyal medya üzerinden tartıştıktan sonradan evlerine gelen 3 kızdan 2’sini döven üniversiteli Hasibe H., Mihriban Y. ve Nurçin Ç., o gece yaşananları anlattı. Habertürk gazetesinde bulunan habere tarafından KTÜ Mimarlık Bölümü öğrencisi Hasibe H. (25), okuldan tanıdığı Kübra T.’nin Twitter’dan attığı kıskançlık mesajı üstüne tartışmanın başladığını söyledi.

‘HAKARET VE KÜFÜR ETTİLER’
Paylaşımı gösterdiği ev arkadaşı Mihriban Y. ile Kübra T. arasında Twitter üzerinden ağız kavgası yaşandığını belirten Hasibe H., “Kübra, bana ve Mihriban’a yönelik ağır küfür ve hakaretlerde bulunup ev adresimizi istedi. Evin adresini aldılar, 3 kız eve geldiler. 2’si bize saldırdı. Onları etkisiz ülkü getirince, olmaması gerekenleri yaptık. Eve girip bizi tehdit ettiler, dövdüler. Bize saldırdıkları için özür dilemelerini istedik. Daha önce de tweet’lerde aramızda video muhabbeti olduğundan bu hatıra da videoya çekeceğimizi söyledik ve çektik.” dedi.

'YETİM' VE 'BASİT' DEMELERİ AĞRIMA GİTTİ
KTÜ Metalurji Mühendisliği 1. derslik öğrencisi Mihriban Y. (19) ise “Bana karşısında sosyal medya üzerinden onurumu kırıcı hakaret etmeleri, küfürlerde bulunmaları, eve gelerek bizi dövmeye başlamaları ve bana ‘Babasız’ ve ‘Kolay’ demeleri fazla ağırıma gitti. Özürlerini videoya çekip Twitter’dan yayınlayacaktık. Böyle bir olay olmasını istemezdim oysa aleyhinde tarafın ağır tahrikleri neticesinde olay buralara kadar geldi. Olayın videosunu kızgınlıkla sosyal medyadan paylaştım, 2 dakika daha sonra da pişman olup kaldırdım” ifadesini kullandı. 3 kız da evlerine gelip kendilerine saldırmaya çalıştıkları iddiasıyla Kübra T. ve Esra K.’dan şikâyetçi olduklarını söyledi.

Evlerine gelen 2 genç kızı dövüp videosunu paylaşan 3 üniversiteli, tutuksuz yargılanmak üzere hür bırakıldı.

Sosyal medyayı sallayan o kızlar için karar verildi

ataturkun cumhurbaskani secimi ile ilgili sozleri atatürkün son mektubu atatürkün mektubu kenan evren atatürk mektupları kısa atatürkün mektubu ne zaman açılacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!