Bakımlı tanık ifadesi kan dondurdu: Erdoğan'ı zehirleyeceklerdi

FETÖ operasyonunda tutuklanan KALİDA yöneticisi Mahir Keçe hakkında hazırlanan iddianamede yer alan gizli tanığın ifadeleri şok etti. Gizli tanık Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2010 yılında zehirleneceğini duyduğunu iddia etti.

Bakımlı tanık ifadesi kan dondurdu: Erdoğan'ı zehirleyeceklerdi
Bakımlı tanık ifadesi kan dondurdu: Erdoğan'ı zehirleyeceklerdi Berkant Akkaya

FETÖ operasyonunda tutuklanan Kahramanmaraş Lider İşadamları Derneği yöneticisi Mahir Keçe hakkında hazırlanan iddianamede yer alan dar şahit ifadesi şok etti.

NAR SUYU İÇİRİLEREK...

Bakımlı tanığın ifadesinde, "Mahir Keçe, bir toplantıda, o dönem başbakan olan Tayyip Erdoğan'ın zehirli nar suyu içirilerek zehirleneceğini söyledi" dediği ortaya çıktı.

İDDİANAMEDE ŞOK İFADELER 

Cumhuriyet savcısı Necati Kazak'ın hazırladığı FETÖ iddianamesinde şok ifadeler olduğu ortaya çıktı. FETÖ ile benzer olan TUSKON'a emrindeki Kahramanmaraş Lider İşadamları Derneği'nde idareci olan ve örgüt üyeliği suçundan 28 Ağustos'ta tutuklanan Mahir Keçe ile 3 kişi hakkında hazırlanan iddianamede bir bakımlı tanığın ifadesine yer verildi.

         

KCK OPERASYONLARINI BİLİYORDU

Sabah Gazetesi'nin haberine kadar, bakımlı tanığın ifadesinde, "Mahir Keçe 2010'da yapılan bir toplantıda dönemin Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili olarak, zehirli nar suyu içirilerek zehirleneceğini söyledi" dediği öğrenildi. Rahat şahit hem, Türkiye'de KCK operasyonları başlamadan önce yine bir toplantıda Mahir Keçe'nin, "Kısa süre sonradan tüm yurtta KCK operasyonları başlayacak" diye konuştuğunu ve Keçe'nin söylemesinden 3 ay sonra KCK operasyonlarının başladığını söyledi. Mahir Keçe'nin Kahramanmaraş'ta FETÖ'ye ait kapatılan bir takım eğitim kurumlarının da ortağı olduğu öğrenildi. Keçe'nin, 17-25 Aralık darbe girişiminden sonradan KALİDA üyelerini, iktidara aleyhinde durmaları için örgütlediği, keza FETÖ adına himmet topladığı da belirlendi.

recep tayyip erdoğan fetö nar suyu erdoğan mahir keçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Düşünce almaz oran: Yüzde 66'SI FETÖ'cü çıktı!
Düşünce almaz oran: Yüzde 66'SI FETÖ'cü çıktı!
Baykal'ın güldüren halk oylaması hesabı
Baykal'ın güldüren halk oylaması hesabı