Mail'i Hacklenen David Beckham'ın Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı

Eski futbol yıldızı David Beckham’ın mail hesabı hack’lendi. Halk adamı imajı olan ve toplumun tümü tarafından sevilen David Beckham’ın karanlık yüzü ortaya çıktı. Mail adresi hack'lenen David Beckham'ın ortaya çıkan mail'lerin

Mail'i Hacklenen David Beckham'ın Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı
Mail'i Hacklenen David Beckham'ın Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı

Eski futbol yıldızı David Beckham’ın mail hesabı hack’lendi. Insanlar adamı imajı olan ve toplumun hepsi tarafından sevilen David Beckham’ın karanlık yüzü ortaya çıktı.

Mail adresi hack'lenen David Beckham'ın ortaya meydana çıkan mail'lerinde değişik kurum, kişi ve olaylar hakkındaki sözleri ve tavırları İngiltere'de gündeme damga vurdu.

"Bu para benim"

Football Leaks skandalında David Beckham’ın da adının geçmesi sonrası danışmanı Simon Oliveira, Beckham’dan açlık sorunuyla ilgili Afrika’daki bir kampanya için UNICEF’e 1 milyon dolar bağış yapmasını istiyor. David Beckham’ın bu talebe cevabı ise “Bireysel paramı bu iş için harcamak istemiyorum. O, 1 milyonla yatırım yaparım. Eğer onlara vermezsem bu para benim olarak kalacak. Bu para benim” oluyor.

Yine UNICEF organizasyonu için Afrika'da takviye istenen David Beckham, oraya business-class'ta uçacağını ve bunun aleyhinde 6 bin 685 sterlinlik biletlerden gidiş-dönüş iki tane alınmasını istek ediyor.

Beckham'a, kraliyetten insanların bulunduğu cemiyetlere "Sir" unvanı alabilmek için büyük bağışlar yapması tavsiye ediliyor. Beckham ise, Birleşmiş Krallık Hükümeti hakkında "Değerbilmezler" ifadesini kullanıyor.

static.independent.co.uk

Iş yapmak istediği ortakları hakkında yazışan Beckham "Artık hiçbirini umursamıyorum. Kim benimle meslek yapabilir, kim yapamaz ben bilirim. Bu lanetler benimle iş yapamazlar" diyor.

İskoç referandumu hakkındaki yazışmalarda ise eski futbolcu sir unvanı alabilmesi için hangi siyasi tarafı tutması gerektiğini soruyor ve Birleşmiş Krallık'tan yana tavır alması gerektiği tavsiyesini alıyor.

Beckham'ın temsilcisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı;

öte taraftan David Beckham'ın temsilcisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada iddialar yalanlandı.

Temsilci, Beckham'ın mail adresinin hacklendiğini doğrularken, maillerin içeriğinin değiştirildiğini iddia etti.

miraç tanıyalım yıldızını apple lenovo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor