Akçakoca TSO Bünyesinde İŞKUR irtibat bürosu açıldı

Düzce - Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Düzce İŞKUR İl Müdürlüğü arasında irtibat bürosu protokolü imzalandı.

Akçakoca TSO Bünyesinde İŞKUR irtibat bürosu açıldı
Akçakoca TSO Bünyesinde İŞKUR irtibat bürosu açıldı
ATSO Toplantı Salonunu'nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, gazetecilere yaptığı açıklamada, ATSO ve İŞKUR arasında irtibat bürosu hazırlamak için protokol imzalandığını söyledi. Kurulan irtibat bürosu ile üyelerin daha artı takviye almalarını karşılamak ve hızlı bilgilendirme yaparak, yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçileceğini bildiren Pazvant, "İŞKUR bilhassa son yıllarda işletmelere istihdam noktasında çok önemli destekler ve imkanlar sağlamasına rağmen, üyelerimizin bu desteklerden yeterince istifade edemedikleri görülmektedir. Bunun en önemli nedeni bilgiye erişim ve bilgilendirmede yaşanan sıkıntılardır. Odamız bünyesinde açılan iletişim bürosu ile bu kayda değer eksikliğin ortadan kaldırılması hedeflendi." dedi. İŞKUR İl Müdürü Ferhat Acar ise Pazvant'a verdiği destekten ötürü teşekkür ederek, "ATSO bünyesinde iletişim ofisimiz inanıyorum ancak manâlı incelemeler yapacaktır. Kurumumuzun en önemli çözüm ortağı olan işletmeler ve dolayısı ile işletmelerin bağlı bulunduğu ATSO kurumumuzun desteklerinin en etkili şekilde duyulması ve uygulaması noktasında çok manâlı bir yardım sağlayacaktır." diye konuştu. Konuşmaların arkasından hazırlanan protokol imzalandı.
düzce işkur nerede harita düzce işkur meslek edindirme kursları düzce işkur çalışma saatleri düzce işkur müdürü kim düzce işkur şöför ilanları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!