Bu taşları polise satacaklardı!

İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli bazı kişiler tarafından Türkiye'ye kaçak olarak getirilen değerli taşların satılacağı yönünde bir ihbar üzerine harekete geçti.

Bu taşları polise satacaklardı!
Bu taşları polise satacaklardı! Berkant Akkaya

İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Çaba Şube Müdürlüğü ekipleri, değişken bir takım kişiler göre Türkiye'ye firari olarak getirilen kıymetli taşların satılacağı yönünde bir ihbar üstüne harekete geçti.

Polis ekipleri 10 Şubat Cuma günü müşteri kılığında değişken M.Ç. ile buluşarak zümrütleri inceledi ve edinmek üzere anlaşarak ayrıldı. Polis ekipleri bunun üzerine M.Ç.'yi takibe aldı. Güvenilmez M.Ç., zümrütleri satma konusunda birlikte hareket ettiği S.A., A.A. ve İran uyruklu F.Y. ile buluştuğunda ekipler, şüphelileri yakalayarak gözaltına aldı.

Şüphelilerin yapılan üst aramalarında toplam 487,47gram Zümrüt ve 46 bin Venezuela Boliva'sı (yaklaşık 17 bin lira) para ele geçirildi. Taşların piyasa değerinin yaklaşık 2 milyon dolar olduğu öğrenildi.Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gözaltına aldığı M.Ç., S.A., A.A. ve İran uyruklu F.Y.'nin Vatan Caddesi'nde bulunan Güvenlik Müdürlüğü'ndeki işlemleri devam ediyor.

istanbul haberler polis kaddafi haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Özel'den MHP'li seçmen iddiası
CHP'li Özel'den MHP'li seçmen iddiası
Adıyaman mitingi Soylu'yu şaşırttı!
Adıyaman mitingi Soylu'yu şaşırttı!