Erdoğan'ı ağırlayan restoran alaka odağı oldu

Katar Emiri Al Sani'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan onuruna verdiği yemek için seçtiği ülkedeki en büyük Türk restoranı 'Şazeli Katar', Katar basınında büyük ilgi gördü.

Erdoğan'ı ağırlayan restoran alaka odağı oldu
Erdoğan'ı ağırlayan restoran alaka odağı oldu

İki liderin Katar'ın başkenti Doha'da bulunan "Şazeli Katar" isimli  bir Türk restoranında yediği öğle yemeği Benzeyen-Şark "Majesteleri Katar Mall'da öğle yemeği verdi... Majesteleri ve Erdoğan bölgesel konuları ele aldılar." başlığını  attı.

ERDOĞAN ONURUNA...

Raya gazetesi, "Majesteleri Katar Mall'daki Türk restoranında Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi." manşetini kullandı.

El-Vatan gazetesinde de "Majesteleri Erdoğan onuruna öğle yemeği verdi. Katar Mall'u gezdiler." şeklinde yer buldu.

"Katar Emiri kardeşi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyet  onuruna Katar Mall'daki bir Türk restoranında yemek verdi." ifadeleri kullanılan  haberde, yemekte bir dizi bakan ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden heyetin de  hazır bulunduğu ifade edildi.

TÜRK RESTORANINDA YEMEK YEMEK YEDİLER

Şark gazetesinin eski yayınlama yönetmeni Caber el-Haremi sosyal medya  hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Katar Emiri Hamad  Al Sani'nin fotoğrafını paylaşarak "Resmiyetten uzaktan. Türkiye Cumhurbaşkanı ile  Katar Emiri Şeyh Temim Doha'daki bir Türk restoranında yemek yemek yiyor. İlişkiler protokol çerçevesini aştı." ifadelerini kullandı.

BİZİ ILK GÜNDEN BERİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Şazeli Katar'ın sahibi Ömer Seyfi Aktülün, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, "Katar'da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle  çalışmaya devam edeceğiz. defalarca Türk girişimcisinin yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve heyete şükranlarımızı sunuyoruz. Katarlı dostlarımız da  sağolsun, bizi birincil günden beri yalnız bırakmadı" diye konuştu.

sağlık dünya yerel spor ekonomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!