Google'da hedeflemek istiyorum dedi ve...

İngiltere'de 7 yaşındaki bir kız el yazısıyla Google'a iş başvurusunda bulundu. Küçük kızın mektubuna ise, Google CEO'su yanıt verdi.

Google'da hedeflemek istiyorum dedi ve...
Google'da hedeflemek istiyorum dedi ve...

İngiltere'de 7 yaşındaki Chloe Bridgewater, dünyanın en büyük arama motoru Google' meslek başvurusunda bulundu.

Huffingtonpost gazetesinin haberine göre, küçük kız el yazısıyla yazdığı mektupta "Benim adım Chloe ve ben büyüdüğümde Google'da amaçlamak istiyorum. Ben ayrıca bir çikolata fabrikasında çalışmayı istiyorum ve olimpiyatlarda yüzmek. Cumartesi ve Salı günleri yüzmeye başlıyorum" dedi.

Iş mektubunda referanslarına da değinen ufak kız, "Benim öğretmenlerim, annem ve babam, benim mükemmel olduğumu söylüyor. Ben okuma, yazma ve hesaplamada iyiyim" dedi.

GOOGLE CEO'SUNDAN YANIT

Minik kıza cevap ise Google'ın CEO'su Sundar Pichai'den geldi. Pichai, 7 yaşındaki Chloe'ya verdiği cevapta, "Eğer çalışmaya devam eder ve hayallerinin peşinden gidersen her şeyi başarabilirsin. Google'da da çalışabilirsin, Olimpiyatlar'da yüzme şampiyonu da olabilirsin" sözlerine yer verdi.

“Okulun bittiği vakit meslek başvurunu heyecanla bekliyor olacağız" diyen Pichai'ye teşekkür Chloe'nin babasından geldi. Kızının bir trafik kazası sonrası kendine güveninin kaybettiğini ve bu mektubun onu fazla mutlu ettiğini, çalışmaları konusunda şevklendirdiğini söyledi.
 

google çalışanları ortamı google da çalışmak ekşi facebookta çalışmak google da çalışmak için yeterince zeki misin google çalışanları ne kadar maaş alıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!