Kız yurdundaki olayda dehşet kararsızlık!

İstanbul'da kaldığı kız yurdunda, tartıştığı oda arkadaşları tarafından yurdun penceresinden atıldığı öne sürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Banu Kuru, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

Kız yurdundaki olayda dehşet kararsızlık!
Kız yurdundaki olayda dehşet kararsızlık!
İstanbul'da kaldığı kız yurdunda, tartıştığı oda arkadaşları tarafından yurdun penceresinden atıldığı öne sürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Banu Kuru, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor. replace

İstanbul Ataşehir’de bir kız öğrenci yurdunda kalan üniversite ikinci derslik öğrencisi Banu Kuru, daha önceden aralarında husumet bulunan oda arkadaşı iki kız ile iki gün önce tartıştı. Tartıştığı kız öğrenciler göre yurdun penceresinden atıldığı öne sürülen Kuru, kaldırıldığı Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde çare altına alındı.

Olayı öğrenir öğrenmez Ordu’nun Gürgentepe İlçesi’ne emrindeki Alaseher Mahallesi’nden İstanbul’a dışarı giden ailesi, yurt yöneticileri ve olaya karıştığı iddia edilen 2 kız öğrenci hakkında şikayetçi oldu. Banu Kuru’nun dayısı, bununla birlikte Gürgentepe Alaseher Mahallesi Muhtarı Mustafa Yıldırım, olayla ilgili intihar görüntüsü verilmek istendiğini, fakat bu olayın peşini şüphesiz bırakmayacaklarını söyledi. Yeğeninin halen hastane yoğun bakım servisinde tedavisinin sürdüğünü ve şuurunun da kapalı olduğunu gösteren Mustafa Yıldırım şunları söyledi:

"Yeğenimin kaldığı yurtta oda arkadaşlarıyla daha önceden sorunları vardı. Durum meydana gelmeden önce yeğenim ağabeyini telefonla arıyor, kızlar kadar rahatsız edildiğini söylüyor. Ağabeyi yurdu arıyor, kardeşinin odasının ayrılması için talepte bulunuyor. Yeğenim sonra yurt müdürünün de yanına gidiyor. Ama ilgilenilmediğini düşünüyoruz. Odadan çıkıp gelmiş bu yönde bilgimiz var. ’İntihar süsü’ veriliyor olaya. Ama öğrendiğimize göre durum farklı. Tartıştığı kızların yeğenimi camdan attığına yönelik iddialar var. Bunların araştırılmasını istiyoruz. Oda arkadaşı 2 kızdan ve yurt yönetiminden şikayetçi olduk. Yeğenimin şuuru kapalı olduğu için hemen şimdi ifadesi alınmadı. Avukatımızla gerekli hukuk mücadelesine başlayacağız, bu işin peşini bırakmayacağız."

 

Etiketler: kız yurdu,dehşet tereddüd
Kaynak: DHA
Adınız Soyadınız
Gönderdiğim yorumun sorumluluğu şahsıma aittir GÖNDER 250
bilim teknoloji moda köşe yazıları tatil hava durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!