Kasımpaşa'da can pazarı 40 dakika sürdü

KASIMPAŞA Taşkızak Tersanesi'nde çalışan bir işçi dengesini kaybetmesi sonucu denize düştü.

Kasımpaşa'da can pazarı 40 dakika sürdü
Kasımpaşa'da can pazarı 40 dakika sürdü

Yaklaşık Olarak can pazarının yaşandığı olayda denize düşen kişi takriben 40 dakika süren çalışmaların arkasında kurtarıldı.

Olay Kasımpaşa Taşkızak Tersanesi'nde saat 05.00 sıralarında meydana geldi. iddiaya göre tersanede gece vardiyasında çalışan Serhat Sırtaş(50) kıyıya demirli gemiden karaya doğru atlamak isterken dengesini kaybederek denize düştü. Durumu ayrım eden arkadaşları denizde çırpınan Sırtaş'a can simidi atarak deniz yüzeyinde kalmasını sağladı. sonra ise durumu polis, sıhhat ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Durum yerine gelen deniz polisi ve itfaiye ekipleri Sırtaş'ı kurtarmak için çalışma başlattı.

CAN PAZARI YAŞANDI

Az Daha can pazarının yaşandığı olayda itfaiye, deniz polisi, sağlık ekipleri ve tersane çalışanları denizde çırpınan Sırtaş'ı kurtarmak için seferber oldu. Denize düşen Sırtaş'ı halatlar yardımıyla denizden çıkarmaya çalışan itfaiye ekipleri ve deniz polisleri, Sırtaş'ın fazla şişman olmasından nedeniyle yukarı çekmekte zorluk yaşadı. Denizde uzun zaman kalmasından nedeniyle hareket kabiliyetini de kaybeden Sırtaş deniz yüzeyinde kalmakta zorluk çekti.

YAKLAŞIK 40 DAKİKA SÜREN ÇALIŞMALAR SONUCUNDA KURTARILDI

Takriben 40 dakika süren kurtarma çalışanlarının arkasından belinden ve bacak arasından geçirilen halatlar yardımıyla Sırtaş yukarı çekilerek denizden kurtarıldı. Ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Sırtaş'ın hayatı tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

öne eğilmesin' kasımpaşa 'başları turkish
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!