Cesur ve Güzel 15. birim fragmanı

Cesur ve Güzel 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cesur ve Güzel yeni bölümü heyecanla beklenirken son bölümde yaşananlar izleyenleri ekrana kilitledi.

Cesur ve Güzel 15. birim fragmanı
Cesur ve Güzel 15. birim fragmanı

Gözü Kara ve Güzel 14. yeni birim fragmanı heyecanla bekleniyor. Cesur ve Hoş son bölümü yine reyting sıralamasındaki yerini kaptırmadı. Cesur ve Güzel son bölümünde Sühan ile Cesur arasındaki yakınlaşma artan bir şekilde artarken, Tahsin Korludağ zorluklarla savaşmaya devam etti. Peki Cesur ve Güzel 15. yeni birim fragmanında neler yaşanacak? Cesur ve Güzel yeni birim fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde.

GÖZÜ KARA VE GÜZEL 15. BIRIM FRAGMANI

Cesur ve Hoş 15. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Cesur ve Güzel 15. yeni bölümde diziye katılan yeni savcı Tahsin Korludağ'ın oyunlarını ortaya çıkarabilecek mi?

Cesur ve Güzel son bölüm fragmanı

CESUR VE HOŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Cesur ve Güzel son bölümünde Cesur, Sühan’a yaptığı sürprizle aşklarını mühürler. Onları uzun bir aradan sonradan bir araya getiren bu romantik akşam, meydana gelen beklenmedik kaza nedeniyle yarıda kalır. Bu haber Korludağ çiftliğinde de büyük sarsıntı yaratırken, gelen yeni savcının Tahsin Korludağ’ın önünde basit basit diz çökmeyeceği anlaşılır.

Savcının eski dosyalara olan ilgisi Cahide’nin de panik olmasına neden olur. Kendisini şüphelerin uzağına çekmeye çalışırken haberdar olmadan Cesur’la ilgili koskocoman bir kozu eline geçirir. Sühan, Cesur’a gelen mektupta ne yazdığını öğrenmenin peşindeyken babasına karşı duyduğu şüpheler artan bir şekilde güçlenir.

Rıfat’ın ona bıraktığı ipuçlarını takip eden Cesur, savcı engelini aşmaya çalışırken Tahsin Korludağ’ın ona aleyhinde bir oyun daha kurar. Yaşanan kazanın etkileri gitgide artarak büyürken Cesur bir kere daha zorlama bir kararla yüz yüze kalır fakat bu sefer Tahsin Korludağ’ın hayatının iplerini elinde tutmaktadır.

GÖZÜ KARA VE GÜZEL KONUSU

Bir gün “Gözü Kara” adında yakışıklı ve esrarengiz bir adam, ağırbaşlı ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha birincil adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan daha sonra aralarında karşısında koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin sevinç gerçek dışı geçmişten beri düşman olan ailelerinin aleyhinde çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

CESUR VE GÜZEL OYUNCULARI

cesur ve güzel cesur ve güzel cesur ve güzel 15. bölüm fragmanı cesur ve güzel son bölüm cesur ve güzel 14. bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor
2. Uluslararası Zeytinburnu Öykü Festivali Başlıyor