Bir proje ile meşhur oldu!

Her ünlü oyuncunun başrolü kapmadan önce, dönüm noktası olan bir rolü vardır. İşte geçmişten günümüze o ünlüler...

Bir proje ile meşhur oldu!
Bir proje ile meşhur oldu! Berkant Akkaya
Minik roller ile hayatımıza girip, sonraki projelerinde başrol olarak karşımıza çıkmış ünlüler hangi rolleri ile ünlenmiş görelim..
HANDE ERÇEL ILK OLARAK Yaşam Ağacı dizisinde rol alan Hande, başrollerden birisi olarak Güneş'in Kızları dizisinde Selin Yılmaz olarak dikkat çekmeyi başardı.  
2016 yılında ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat rolü ile başrolü kaptı. derhal ise maksimum hayranı olan ünlülerden birisi.
Instagram takipçi sayısı: 4 milyon 300 bin
ELÇİN SANGU   Geçen sene yükselişe geçen ünlüler aralarında Elçin Sangu'da bulunuyor. Onu başta Pek Bir Geçer Zaman Ancak dizisinde aşina.
Ardından ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde, sonradan ise karşımıza başrol oyuncusu olarak oynadığı Kiralık Aşk dizisi ile geldi.
Kızıl saçları, beyaz teni ve başarılı bir oyuncu olması doğruca ise ekranlarda fazla sevildi.  Instagram takipçi sayısı: 3 milyon 900 bin
BARIŞ ARDUÇ  ​Yakışıklı oyuncu televizyonda ilk önce arz-ı endam ettiğinde zihinlerimizde Kıraç’tan Endamın Yeter şarkısı çalmaya başlamıştı.
Kiralık Aşk’ta canlandırdığı Ömer karakteri ile yıldızı daha da parladı.  
Instagram takipçi sayısı: 3 milyon 300 bin  
TOLGA SARITAŞ  O bizim için daima bir şehzade! Yakışıklı ve başarılı oyuncumuz Tolga Sarıtaş!
Muhteşem Yüzyıl’da günahsız ve yufka yürekli şehzade Cihangir karakterine yaşam verdikten daha sonra, Güneş’in Kızları dizisiyle iyiden iyiye hayatımıza girdi.  
Son olarak Kötü Çocuk adlı sinema filminde Meriç Tuna olarak izledik. INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYISI: 2 milyon 100 bin  
DEMET ÖZDEMİR  Bu sezonun başlıca kızı Kurt Seyit ve Şura dizisiyle bağlı karakter olarak karşımıza çıkan hoş oyuncu, Çilek Kokusu adlı dizide başrol olarak daha sonra ekranlarda tepe gösterdi.
Şimdi ise, No: 309 adlı dizide başarılı oyunculuğu ile her yerde başrolde karşımıza çıkıyor.  
Instagram takipçi sayısı : 2 milyon 900 bin  
KADİR DOĞULU  ​Ekranla birincil tanışması Minik Sırlar adlı diziyle oldu.
Oyunculuğunun kanıtladığı Fatih Harbiye adlı diziden sonra ise, Bana Sevmeyi Anlat adlı yapımda başrol olarak seyircinin karşısına çıktı.  
Instagram takipçi sayısı: 1 milyon 800 bin
  NESLİHAN ATAGÜL Yaprak Dökümü adlı dizide ufak bir kız çocuğu olarak hayatımıza giren başarılı ve güzel oyuncu, Fatih Harbiye adlı dizide Neriman karakteri ve başarılı oyunculuğu ile izleyiciyi etkisi altına aldı.  
Oynadığı karakterin mahiyetine bürünen, dürüst ve başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Neslihan Atagül, Kara Sevda adlı dizide Nihan karakterine yaşam vermeye devam ediyor.  
Instagram takipçi sayısı: 3 milyon 700 bin
ÇAĞATAY ULUSOY Ayrıca yakışıklı ayrıca kabiliyetli olan oyuncu, Adını Feriha Koydum adlı dizide Dikte karakteri ile karşımıza çıktığında itiraf edelim ekrandan gözlerimizi alamadık.
Fakat yakışıklılığına oyunculuk da katınca sonradan kendisini kimse tutamadı.  Delibal adlı sinema filminden daha sonra, İçerde adlı dizide kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.   
Instagram takipçi sayısı : 1 milyon 700 bin
ARAS BULUT İYNEMLİ  Öyle Bir Geçer Süre Oysa adlı dizide Mete karakteri ile oyunculuğa adım atan yetenekli oyuncu, sonradan Muhteşem Yüzyıl adlı diziyle ekranlarda yükseklik gösterdi.
Şimdiyse 'İçeride' dizisiyle ekranlarda...
Instagram takipçi sayısı: 1 milyon 700 bin
FARAH ZEYNEP ABDULLAH ​Böylece Bir Geçer Zaman Ki dizisinde kendisini tanıdığımız yetenekli ve güzel oyuncu, Kurt Seyit ve Şura'da birincil başrolü ile karşımıza çıkmıştı.
Başarısını ansızın fazla sinema filmiyle taçlandıran yetenekli oyuncu, Mükemmel Asır Kösem dizisinde Prenses Farya karakterini canlandırıyor.
Instagram takipçi sayısı: 406 bin
METİN AKDÜLGER Orkun'dan padişahlığa... Medcezir adlı dizide Orkun karakterine hayat veren oyuncu, başarısını Müthiş Yüzyıl Kösem dizisinde 4. Murad karakterine yaşam vererek sürdürdü.
Instagram takipçi sayısı: 140 bin
KENAN İMİRZALIOĞLU  Ekranların yakışıklı, kabiliyetli ve başarılı jönü Kenan İmirzalıoğlu Deliyürek adlı diziyle hayatımıza girdi ve girdiği andan itibaren de bunun bir rastlantı olmadığını başarılı oyunculuğu ile kanıt etti.
Instagram tajkipçi sayısı: 10 milyon 200 bin
BURAK ÖZÇİVİT Bir bakanın bir daha baktığı yakışıklı ve başarılı oyuncu Mecburi Koca dizisi ile evlerimize misafir olmaya başladı.  
Kendisiyle çoğu kez karşılaşmayı temenni ediyorduk. Neyse ancak oyunculuğunu her geçen yıl daha da ilerletti.  
Şu aralar Kara Sevda’da Kemal karakterine yaşam veriyor.   
Instagram takipçi sayısı: 7 milyon 100 bin
TUBA BÜYÜKÜSTÜN Vazgeçemiyoruz Çemberimde Gül Oya adlı dizide Zarife karakteri ile oyunculuğa adım atan güzel ve başarılı oyuncu, 13 yıldır başarısını koruyor.
Onu bu aralar Gözü Kara ve Güzel'de Sühan karakteriyle izliyoruz.
Instagram takipçi sayısı: 2 milyon
ENGİN AKYÜREK  Yabancı Damat’ta Kadir karakteri ile karşımıza çıkan kabiliyetli oyuncu, tıpatıp Beren Saat gibi Türkiye’nin Yıldızları isimli müsabaka programı ile hayatımıza girmişti.
derhal Ölene Değin adlı dizide Dağhan karakteri ile kendisini keyifle izlemeye devam ediyoruz.  
Engin Akyürek'in Instagram hesabı bulunmuyor...  
MERYEM UZERLİ  Mükemmel Asır'da Hürrem Sultan olarak tanıdığımız ve oyunculuğu karşısında saygıyla eğildiğimiz Meryem Uzerli, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz adlı dizide CIA ajanı Suzi olarak karşımızda bu aralar.
Instagram takipçi sayısı:  2 milyon 600 bin
KEREM BURSİN  Yurtdışında öyle fazla projede yer alsa da biz onu Güneş’i Beklerken dizisiyle tanıdık.  
Ardından da zaten oyunculuğu, yakışıklılığı ve yeteneği ile başarılı projelerde yer almaya devam etti.  
Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide Ali Smith karakteri ile izlemeye devam ediyoruz Instagram takipçi sayısı: 1 milyon 100 bin  
SERENAY SARIKAYA Medcezir ile parladı Ilk oyunculuk deneyimini 2006 yılında Başı Dönen adlı dizi ile tadan kabiliyetli ve başarılı oyuncu, Limon Ağacı adlı dizide de herkesin merakını cezbetti.  
Medcezir’de Mira karakteri ile rüştünü ispatlayan kabiliyetli oyuncu, İkimizin Yerine adlı filmde oyunculuğunu Everest’e çıkararak hayatımızda olmaya devam etmesinin tesadüf olmadığını da beyazperde önünde kanıtladı.  
haydar aliyev kültür merkezi zaha hadid mimari eserleri zaha hadid kimdir zaha hadid öldü zaha hadid eserleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Düşünce almaz oran: Yüzde 66'SI FETÖ'cü çıktı!
Düşünce almaz oran: Yüzde 66'SI FETÖ'cü çıktı!
Baykal'ın güldüren halk oylaması hesabı
Baykal'ın güldüren halk oylaması hesabı