Flipboard’un Yeni Sürümü, İlgilendiğin Şeyler Etrafında Tasarlandı!

Sosyal medyadaki ve web sitelerindeki içerikleri bir dergi formatında sunan, iOS ve Android'e uyumlu Flipboard 4.0 yeni sürümünü geçtiğimiz hafta yayı...

Flipboard’un Yeni Sürümü, İlgilendiğin Şeyler Etrafında Tasarlandı!
Flipboard’un Yeni Sürümü, İlgilendiğin Şeyler Etrafında Tasarlandı!

Sosyal medyadaki ve web sitelerindeki içerikleri bir dergi formatında sunan, iOS ve Android'e ahenkli Flipboard 4.0 yeni sürümünü geçtiğimiz hafta yayınladı. 

Flipboard uygulamasına Twitter, Facebook, Google+, Instagram, Tumblr, Google Reader, YouTube, Flickr ve Linkedln gibi çoğu hesabınızı bağlayıp, buradan tümünü peşine düşüp takip edebildiğinizi de unutmayın.

İlgilendiğiniz konuları ön plana çıkartan yeni Flipboard sürümü yayınlandı.

30 milyondan fazla dergi, binlerce yayıncı ve Twitter, Youtube ve LinkedIn gibi sosyal mecralardan içeriklerle, yepyeni Flipboard ile sevdiğiniz şeylere daha basit ulaşacaksınız. Flipboard’un yeni sürümüyle birçok içerik peşine düşüp takip eden uzun süreli okuyucular için daha kolay bir tatbik sunulurken, yeni kullanıcılar asgari kurulum ile tutkularına ulaşabilecek.

Bu sürümdeki yeniliklere gelecek olursak:

Kullanımı basit ve ayrıntılı tasarımıyla Asıl Sayfa penceresinde dokuz alaka alanınıza değin içerik seçebilirsiniz. Bu Nedenle pürüzsüz raf sistemiyle sizin için en kayda değer olan konuları takip edebilirsiniz.

Ana sayfaya ilgilendiğiniz bir şeyi eklediğinizde, Flipboard o konuyla ilgili güvenilir kaynaklardan alınan hikayelerden oluşan, otomatik olarak güncellenen ve topluluğumuz kadar okunup paylaşılan bir dergi oluşturur.

Flipboard’da halen kendi dergilerinizin kürasyonunu yapabilmenizin yanı sıra otomatik olarak güncellenen özel bir dergi yaratarak herhangi bir kaynak, birey, yayımcı veya hashtag’in içeriklerini takip edebilirsiniz.

Yarattığınız bütün dergileri profil alanınızda, avatarınızın peşinde sağ tepede, Flipboard’da peşine düşüp takip ettiğiniz diğer herşeyle birlikte bulabilirsiniz.

Genel arama seçeneği de artık profil ikonunuzun içerisinde bulunmaktadır. Arama ile Flipboard’da istediğin herhangi birşeyi aratabilir, İçerik Rehberinizi değiştirebilirsiniz.

Flipboard’da ne dek fazla vakit geçirirseniz, tecrübeniz öyle iyileşir: algoritmamız neleri takip ettiğiniz, neleri sevdiğinizi ve dergilerinize eklediğinizi öğrenir. Harikulade içerikleri beğenmeniz arkadaşlarınızın ve sizi takip edenlerin de o içerikleri keşfetmesine muavin olur.

Flipboard’un son sürümü, dünyadaki bütün hikayeleri farklı algoritmaların birleşimi ve editörlerimizin kürasyonuyla birlikte size sunarken, Flipboard tecrübenizi kolaylaştırmak ve zenginleştirmek üzerine kurulmuştur. 

Onedio da Flipboard'da!

Flipboard'da bizi takip etmek için;

https://flipboard.com/@Onedio

interactive digital magazines publish digital magazine digital publication self-publish digital magazine online magazine reader
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!