Göz6 4 Ocak kim elendi? Kızlarda sürpriz

Göz6 evinde Survivor 2017 kadrosuna katılacak isim için elemeler sürüyor. 4 Ocak çarşamba gecesi yapılan elemede kızlar evinden kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu.

Göz6 4 Ocak kim elendi? Kızlarda sürpriz
Göz6 4 Ocak kim elendi? Kızlarda sürpriz Hamza ÇİL

Göz6 evinde bu hafta hergün bir eleme yapılıyor. Göz6'ında pazartesi günü Serenay Satıroğlu, salı günü ise Fatih Kılıçarslan elendi. Bugün kızlar evinde bir eleme daha vardı.

Büyük final öncesi kızlar evinden Filiz Yazıcı, Ecem Karaağaç ve Berna Keklikler SMS oylamasına çıktı ve en az SMS desteğini alan yarışmacı olan Filiz Yazıcı; Göz6 evine ve Survivor 2017 hayallerine veda etti.

GÖZ6 EVİNDEN ELENEN İSİMLERİN TAMAMI

Bugüne kadar Göz6 evindeki elemeler oyunları kaybeden takımdan oluyordu. Final haftasında kızlar ve erkekler evi birleşirken yarışta bireysele döndü. Bugüne kadar kızlar evinden elenen isimler şunlar oldu; Serenay Satıroğlu, Dilek Pehlivan, Meltem Kahraman, Almira Kuruoğlu, Berna Kes, Gizem Akdağ, Yasemin Aydın ve Nesil Dinçelmas. 

Erkekler evinden elenerek Survivor 2017 hayallerine veda eden isimler ise Fatih Kılıçarslan, Ege Kayıkçı, Orhun Öztürk, Zeyd Gümüştutan, Samed Sarıkuş, Alişan San, Kadir Yoldadurmaz ve Onur Özben oldu.

 

 
,
göz6 survivor tv8 yarışma acun acunn haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki darbeci asker Yunanistan'a kaçtı!
İki darbeci asker Yunanistan'a kaçtı!
yasa teklifi hazırlattı: Şehitlere eşit haklar
yasa teklifi hazırlattı: Şehitlere eşit haklar