İstanbul'da okullar 10 Ocak tatil mi Vasip Şahin kararı

İSTANBUL'da okullar 10 Ocak Salı tatil olacak mı son dakika İstanbul Valisi Vasip Şahin açıklama yapacak. İstanbul'da yoğun kar yağışı tekrar başladı. Meteoroloji son dakika uyarı geçti. 10.01.2017 İstanbul kar tatili haberi var mı?

İstanbul'da okullar 10 Ocak tatil mi Vasip Şahin kararı
İstanbul'da okullar 10 Ocak tatil mi Vasip Şahin kararı Hamza ÇİL

İSTANBUL'da okullar tatil mi 10 Ocak Salı tatil kararı geldi mi? İstanbul'da kar yağışı saat 12.00'den itibaren tekrar yoğun bir şekilde etkili olmaya başladı. Meteoroloji son dakika uyarı geçti daha fazlası yağacak. Peki yarın yani 10 Ocak Salı günü İstanbul'da okullar tatil olur my? 10.01.2017 İstanbul kar tatili haberi için gözler bir kez daha Vali Vasip Şahin'e çevrildi.

VALİ AÇIKLIYOR
İstanbul 10 Ocak okullar tatil mi sorusunun cevabını biraz sonra İstanbul Valisi Vasip Şahip açıklayacak. Bünyamin Sürmeli'nin verdiği bilgiye göre kar akşam çok daha kuvvetli olacağı için Vali Şahin'in her an kar tatilini uzattığını duyurması bekleniyor.

İSTANBUL'DA 10 OCAK OKULLAR TATİL Mİ

İstanbul'da halen aralıklarla devam etmekte olan kar yağışının, bugün öğle saatlerinden itibaren etkisini arttırarak gece saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir.

Mevcut kar örtüsü üzerine güney kıyılarda 5 cm, iç ve kuzey kesimlerde 10- 15 cm arasında ek örtü oluşturması beklenen kar yağışlarının oluşturabileceği; ulaşımda aksamalar, buzlanma, görüş mesafesinde azalma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

 

İstanbul'da kar yağışı sabah 09.00'da başladı ve gün oyunca etkili olacak.

 

 

İstanbul için 5 günlük hava durumu tahmini

İstanbul'da kar yağışı çarşamba gününden itibaren etkisini yitirecek, sıcaklıklar artacak.

kar tatil vali istanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki darbeci asker Yunanistan'a kaçtı!
İki darbeci asker Yunanistan'a kaçtı!
yasa teklifi hazırlattı: Şehitlere eşit haklar
yasa teklifi hazırlattı: Şehitlere eşit haklar