Bu Vatan Bizim
Aile Danışmanı - Sanat Terapisti - Sabahat YAZICI

Bu Vatan Bizim

 


Bugün dilimizde Dua gönlümüzde sızı. Kuzenimiz Emniyet Müdürü Vefa ve arkadaşları Hakka yürüdüler.Çok sevdiğim bir dost şöyle yazmış:Resulün doğduğu zamana vefa göstermiş Vefa kardeşimiz....
Terör canlarımızı yakıyor, içlerimizi acıtıyor, duygularımızı yoruyor.Bir yandan ise zaman birlik olma zamanı dirlik olma zamanı.Duadan başka ne gelir elimizden demeyelim. Dua fırtınalı denizlerden sakin limanlara sığınmak gibidir.Dua yorgun kalplerin ilacı hüzün çiçeklerinin açma mevsimidir.Dua şifanın ta kendisidir bizi sarıp sarmalayan omuzunda ağladığımız en yakın dostumuzdur.
Duaının gölgesinde ferahlayıp güçlenirken bir yandan da neler yapacağımızı düşünelim. Şehit ailelerine destek olabiliriz mesela sözde değil özde onların yanında yer alabiliriz. Maddi manevi elimizden ne gelirse yapabiliriz. Hatırlarını sormaktan tutunda o minicik yetimlerin başını okşamaya kadar.
Dertlenmek çözüm getirmez harekete geçmek gerekir.Bu vatan bizim bu millet bizim bu bayrak bizim bu şehitler bizi korumak için  şehit oldular.Kendimizi toplayalım duygularımızı toplayalım birbirimize güç kuvvet verelim. Duamızla,gayretimizle ,imanımızla, inancımızla kimseler baş edemez.
Bu Vatan Hepimizin Elhamdülillah...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Super Mario Run Android İçin Yayınlandı!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!
Dolar Düşüyor mu? Yükseliyor mu? Son Rakamlar!